Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Zajmujemy się kompleksowo elementami wystroju wnętrz

Hotele, restauracje

Zajmujemy się kompleksowo elementami wystroju wnętrz, dekoracjami okiennymi, stołowymi i pościelowymi.

Wykonujemy elementy wystroju wnętrz wg najnowszych, minimalistycznych trendów, jak również w stylowym charakterze.

Bielizna stołowa to istotny element dekoracyjny lokalu gastronomicznego. To ona decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie odniesie gość.

 

 

Odpowiednio dobieramy i tworzymy elementy dekoracyjne stołu, aby podnieść estetykę wnętrza i zachęcić gości do spędzenia przy nim czasu. Szyjemy wszystkie elementy stołu od obrusu i serwet, przez pokrycia na krzesła, aż do ozdobnych szarf.

Bielizna pościelowa, która wyszła spod naszych maszyn doskonale wkomponuje się we wnętrze pokoi i sypialni, nadając pomieszczeniu przytulności i nietuzinkowości.

 

 

 

Każdy szczegół wpływa na samopoczucie gości, dlatego też proponujemy kompleksową obsługę w zakresie elementów wystroju całego obiektu i dostosowujemy się do potrzeb Klientów.

Dbamy, aby proponowane przez nas dekoracje idealnie ze sobą komponowały tworząc całość oraz pasowały do klimatu i innych elementów wnętrza hotelu czy restauracji, ale również do okoliczności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Pracownia

ul. Grodzka 12
87-800 Włocławek

Punkt przyjęć

ul. Dziewińska 19a
87-800 Włocławek